Operácie

Projekty študentov DTV-2018: Rozdiel medzi revíziami

Z SensorWiki

(Stranky projektov)
(Stranky projektov)
Riadok 51: Riadok 51:
 
| 14||  Peter Benko<BR>Roman Bujna || [[Robot na súťaž Kečup House]] || 12:10  
 
| 14||  Peter Benko<BR>Roman Bujna || [[Robot na súťaž Kečup House]] || 12:10  
 
|-  
 
|-  
| 15 || Ľuboš Petrovič  || [[Elektrický Longboard]] || 12:20
+
| 15 || Ľuboš Petrovič  || [[Longboard]] || 12:20
 
|}
 
|}
  

Verzia zo dňa a času 19:16, 9. máj 2018

Projekty studentov predmetu DTV-2018 FEI STU - Digitalne technologie vyroby

Co ? Projekty vznikajuce pocas semestra

Preco ? aby studenti overili niektoru z digitalnych vyrobnych technologii pri materializovani svojho napadu

Ako ?

  1. Vytvori pod-stranku svojho projektu na tejto stranke
  2. Zdrojove kody si kazdy moze ukladat do svojho Github repozitaru a prelinkuje na stranku svojho projektu
  3. Popisat proces premeny napadu na hmotny (funkcny) produkt
  4. Vyspecifikovat potrebny material (uprednostnujeme vlastnych alebo existujucich komponentov, v pripade potreby vieme pomoct)
  5. vystupom bude zhmotneny napad a aj navod - krok za krokom pre reprodukciu produktu
  6. Spolocnym vystupom budu aj navody a technologicke postupy k zariadeniam Fablab
  7. (*) Najzaujimavejsie projekty budu prezentovane aj na vystave vo Viedni 5-6.5.2018

Stranky projektov

Projekty a hodnotenia
No. Autor(i) Názov Prezentácia 25. 5. o
1 Tomáš Kováčik Dekoračné svietidlo 10:00
2 Stanislav Hájek
Anastasia Zavadská
Bezdrôtovo ovládané svietidlo 10:10
3 Dominik Dano Robotické rameno * 10:20
4 Zoltán Imre
Filip Jančík
Slnečná pyramída 10:30
5 Martin Martiška
Matej Lovász
Vlak 10:40
6 Kristof Cséfalvay
Patrik Šuba
Tomáš Molnár
Atilla Lelkes
Bugina na diaľkové ovládanie 10:50
7 Pavel Sadloň Automatizovaný skleník 11:00
8 Maroš Hrubý Shotgun 11:10
9 Ivetka Stolný futbal 11:20
     
10 Andrej Modnočko Dokovacia stanica 11:30
11 Martin Maják
Samuel Makas
LED Lampa 11:40
12 Lukáš Hurtiš Retro herná konzola 11:50
13 Oliver Lachkovič
Adriana Selepová
Holografické hodiny 12:00
14 Peter Benko
Roman Bujna
Robot na súťaž Kečup House 12:10
15 Ľuboš Petrovič Longboard 12:20

Hlavná stránka predmetu DTV